Cолярій SonneX magnum - відмінні риси:

- "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3,6% by Cosmedico" - ультрафіолетові лампи завдовжки 2 метри екстремальної потужності, новинка!
- осьове кондиціювання засмаги під час сеансу засмаги
- корпус солярію з високоякісного світлорозсіювального пластику, пофарбованого в масі
- система діагональної стабілізації, що забезпечує чудову стійкість солярію.
- дзеркальна підлога
- Високоякісна акустична система

Дизайн солярію

SonneX magnum - це солярій, який задовольнить запити найвибагливіших клієнтів. Дизайн солярію вражає уяву, викликаючи непідробне захоплення і справжнє захоплення! SonneX magnum – це втілена досконалість! Колірне виконання та м'які лінії обведення корпусу виразні та лаконічні, авангардні та стрімкі. Вертикальний солярій SonneX magnum випромінює пишність та міць, властиві дорогим автомобілям класу «Преміум».

Ультрафіолетові лампи

З 01. 01.2013 р. усі солярії SonneX magnum серійно комплектуються новими ультрафіолетовими лампами "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3,6% by Cosmedico".

Ультрафіолетові лампи "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3,6% by Cosmedico" розроблені компанією Cosmedico GmbH спеціально для соляріїв SonneX magnum з електронними та індуктивними баластами, мають термін служби 1000 годин, виготовлені за запатентованою технологією VHR у Німеччині.

При комплектації соляріїв SonneX magnum ультрафіолетовими лампами "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3,6% by Cosmedico" досягається найвища якість та стійкість засмаги.

Дзеркальні відбивачі

Вертикальні солярії моделей SonneX magnum опціонально комплектуються інноваційними дзеркальними відбивачами, що підвищують рівень випромінювання ультрафіолетових ламп на 25%!

Тепер навіть ті промені, які спочатку не потрапили на шкіру, не будуть втрачені!

Переваги соляріїв SonneX magnum нового покоління із встановленими дзеркальними відбивачами:

- підвищення рівня ультрафіолету на 25%
- Збільшення терміну служби ламп у солярії на 25%
- Відбивачі надійні та довговічні, виготовлені з дзеркальної полірованої нержавіючої сталі
- Поліпшення засмаги проблемних зон

Електронні баласти у солярії SonneX magnum 230

Солярій SonneX magnum 230 серійно комплектується електронними баластами, які не чутливі до перепадів напруги. Солярії інших виробників із Німеччини комплектуються системою електронних баластів за додаткову плату близько 2000 євро. Солярій SonneX magnum 230 не тільки дарує чудову засмагу при будь-якій напрузі в мережі, вона також оберігає Вас від наступних неминучих витрат на дообладнання солярію електронними баластами.

Електронні баласти у солярії SonneX magnum 230 VS

Солярій SonneX magnum 230 VS серійно комплектується електронними баластами, виготовленими на спеціальне замовлення компанією VOSSLOH-SCHWABE, Німеччина. Баласти VS останнього покоління з мікропроцесорною системою управління не чутливі до перепадів напруги. Електронні баласти SonneX VS не мають аналогів на ринку та продовжують термін служби ультрафіолетових ламп, порівняно з будь-якими іншими електронними баластами, на 10-15%.

Індуктивні баласти в соляріях SonneX magnum 230 DUO та 250 DUO

Нові індуктивні баласти Cosmedico RL (клас "В", час запуску ламп 1-2 секунди), якими серійно комплектуються солярії моделей SonneX magnum 230 DUO (250 DUO), мають небачений раніше коефіцієнт корисної дії - 95% порівнянний з ККД електронних баластів. Солярії SonneX magnum 230 DUO (250 DUO), укомплектовані індуктивними баластами Cosmedico RL – відмінне рішення для професійних студій засмаги, що мають окреме введення електроенергії та не схильні до перепадів напруги. Солярій SonneX magnum 250 DUO обладнаний інноваційними індуктивними баластами потужністю 250 (!!!) Ватт.

Система охолодження та обдування

Система охолодження солярію і обдування засмаги під час сеансу засмаги в соляріях SonneX magnum - це справжня сенсація! Ще жоден вертикальний солярій ніколи не був обладнаний таким потужним та тихим центральним вентилятором системи охолодження та обдування, як SonneX magnum. Повітря у кабіні солярію повністю оновлюється кожні 2 секунди, забезпечуючи небачену раніше свіжість, задоволення та комфорт під час сеансу засмаги. Завдяки спеціальним запатентованим системам подачі повітря спіралеподібними каналами, повітряний потік рухається навколо тіла загоряючого, піднімаючись вгору по спіралі. SonneX magnum - це потужний сучасний турбо-солярій, що дарує Вам не тільки високоякісну швидку засмагу, але й максимальне задоволення під час сеансу!

Система діагональної стабілізації солярію

Система діагональної стабілізації солярію вигідно відрізняє солярій SonneX magnum від інших вертикальних соляріїв. Завдяки конструкціям з високоміцного металу і наявності тросової натяжної стабілізаційної системи, солярій SonneX magnum має чудову надійність і довговічність. Додаткові елементи налаштування для компенсації нерівностей підлоги в приміщенні зроблять процес встановлення та збирання вертикального солярію SonneX magnum зрозумілим та простим.

GYM Style пров. Корабелів

 

м. Миколаїв

пров. Корабелів, 2-В

(за н/к Caprica)

 

0512 47 64 62

063 595 24 21

GYM Style ТЦ Амстор

 

м. Миколаїв

пр. Героїв України, 9Р

ТЦ "Амстор", 2 поверх

 

063 505 25 55

050 693 25 55

GYM Style Намив

 

м. Миколаїв

вул. Лазурна, 16-Д

 

 

050 057 8 555

Будь одним із нас

Наверх