Тренажерний зал фітнес клубу Gym Style у Миколаєві пропонує унікальну можливість подбати про своє тіло та покращити здоров'я. В арсеналі є найпопулярніші та найефективніші тренажери, які допоможуть вам обзавестися завидними формами.

Зал розрахований на загальну фізичну та силову підготовку професійних спортсменів та просто тих, хто бажає підкачатися та підвищити витривалість. Для відвідувачів доступні:
• кардіотренажери (доріжки, степери, велотренажери);
• вантажоблокові тренажери;
• тренажери для окремих груп м'язів (живота, стегон, спини тощо);
• силові тренажери (гантелі, лавки та ін.).

У нашому залі ви зможете:
• зменшити вагу;
• набрати м'язову масу;
• скоригувати фігуру;
• усунути проблемні зони та багато іншого.

У нас створено всі умови для комфортних тренувань. Крім сучасних тренажерів, у приміщенні передбачено систему кондиціювання. Для покращення умов, усунення дискомфорту та несподіванок існує обмеження щодо кількості тих, хто займається. Під час занять спортсмени зможуть насолоджуватися не тільки корисним проведенням часу, але й приємним звучанням улюблених треків. Ми завжди прислухаємося до побажань наших відвідувачів та підбираємо найбільш підходящу музику для тренажерного залу.

Займатися у тренажерному залі Gym Style можна як самостійно, так і під чуйним керівництвом наших висококваліфікованих тренерів. Багаторічний досвід дозволяє їм підбирати оптимальний варіант вправ, залежно від цілей, яких бажає досягти клієнт. Серед співробітників – призери та переможці вітчизняних та міжнародних змагань з бодібілдингу. Професіонали своєї справи допоможуть скоригувати режим дня та харчування для швидшого досягнення бажаного результату.

У нас діють постійні акції та знижки. Ви можете відвідати разове тренування або придбати абонемент на комплекс занять (з тренером або без).
Наші фітнес-клуби розташовані по всьому місту, завдяки чому кожен клієнт зможе вибрати найбільш зручне розташування для відвідування тренувань. Окрім того, ви завжди можете розробити індивідуальний графік занять.

Почніть змінювати своє життя вже сьогодні, відвідавши заняття в нашому тренажерному залі Gym Style, і ви побачите, як не тільки ваше тіло, а й ваше життя почнуть змінюватись прямо на очах.

GYM Style пров. Корабелів

 

м. Миколаїв

пров. Корабелів, 2-В

(за н/к Caprica)

 

0512 47 64 62

063 595 24 21

GYM Style ТЦ Амстор

 

м. Миколаїв

пр. Героїв України, 9Р

ТЦ "Амстор", 2 поверх

 

063 505 25 55

050 693 25 55

GYM Style Намив

 

м. Миколаїв

вул. Лазурна, 16-Д

 

 

050 057 8 555

Будь одним із нас

Наверх